ZACHÓD Nieruchomości - Nowa Sól - mieszkania domy działki

Dzisiaj jest Poniedziałek, 18 października 2021
tel. 786 240 555
ul. Kupiecka 29/1, 65-058 Zielona Góra
Oddział Nowa Sól

Sprzedaż / Domy

Ilość odwiedzin: 3578

Nowy DOM w cenie mieszkania!!!

Nowy DOM w cenie mieszkania!!!
Oblicz ratę kredytu
Cena nieruchomości 519 000 PLN
Okres kredytowania (lata)
1
35

Umów się na oglądanie

Zadaj pytanie

 • 519 000 PLN (5 350,52 PLN / m2)
 • 2020997
 • Kupujący nie płaci prowizji dla biura
 • NOWY ETAP BUDOWY - OSIEDLE ZŁOTE PIASKI !!

  OFERTA BEZ PROWIZJI BIURA !!!

  JEŚLI POSIADASZ INNĄ NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ, OD KTÓREJ SPRZEDAŻY UZALEŻNIASZ ZAKUP DOMU NA OSIEDLU ZŁOTE PIASKI - IDEALNIE TRAFIŁEŚ !!!

  POMOŻEMY CI JĄ BARDZO KORZYSTNIE SPRZEDAĆ !!!

  Zapraszamy do zapoznania się z niebywałą okazją zakupu nowo wybudowanych domów stanowiących kontynuację już wybudowanego osiedla około 60 domów.

  Lokalizacja Osiedla Złote Piaski powoduje, że od Nowej Soli dzieli je jedynie 10 km a od ścisłego centrum Zielonej Góry zaledwie 8 km dobrego i dogodnego dojazdu.

  Wyjątkowość osiedla tkwi w połączeniu: nowoczesności z tradycjami.

  Ten niepowtarzalny zestaw daje poczucie wyjątkowości jej mieszkańcom. Liczne zielone tereny oraz ogrody o powierzchni ok. 800m2 stanowiące miejsca zabaw dla dzieci, dają poczucie oderwania się od miejskiego zgiełku bez ryzyka utraty kontroli nad bieżącymi sprawami.

  Obecnie realizowany jest kolejny etap osiedla Złote Piaski polegający na wybudowaniu kolejnych 20 domów jednorodzinnych wolnostojących, wzorowanych na już zrealizowanym etapie osiedla, które odniosło ogromny sukces znajdując szczęśliwych nabywców jeszcze w trakcie realizacji.

  Projekt zakłada powstanie około 80 domów w pierwszych etapach budowy w zależności od zapotrzebowania istnieje możliwość rozbudowy osiedla o kolejne etapy.

  Zaprojektowane przez architektów projekty domów odzwierciedlają wygodę i funkcjonalność oraz potrzeby każdego mieszkańca.

  To projekt szczególny, skupiający podmiejskie domy w zabudowie jednorodzinnej wolnostojącej z garażem o powierzchni użytkowej 127 m2, oraz w wersji bez garażu o powierzchni użytkowej 97 m2, wybudowanych na atrakcyjnych ogrodzonych działkach o powierzchniach od 700 do 1000 m2.
  Każdy z domów posiada dostęp do wody z sieci miejskiej wraz z kanalizacją, przyłącza do sieci gazowej oraz przyłącze do sieci energii elektrycznej.

  Wnętrza domów zostały zaprojektowane z dużą starannością i troską o komfort życia ich przyszłych mieszkańców.

  Dodatkowo budynki zostały tak skonstruowane aby każdy indywidualny klient mógł dostosować wewnętrzny układ pomieszczeń pod potrzeby swojej rodziny.

  Funkcjonalnym i oryginalnym dopełnieniem projektowanych wnętrz są bardzo ciepłe (n0,5), trzy szybowe okna firmy VEKA w kolorze drewna lub antracytu, wraz z kamiennymi parapetami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi, drzwi wejściowe firmy STOLBUD, ściany nośne oraz ścianki działowe z bloczków YTONG, ocieplenie ścian styropianem o grubości 15cm, ceramiczna dachówka, ogrzewanie własne- piec gazowy. Strop docieplony wełną mineralną. Tynki zewnętrzne mineralne w kolorze białym. Kominy systemowe z ceramicznymi wkładami.

  Osiedle Złote Piaski znajduje się w Zielonej Górze w dzielnicy Sucha, bezpośrednio do osiedla prowadzi asfaltowa droga dojazdowa, mieszkańców oraz gości osiedla będą witać dwie bramy wjazdowe z logo osiedla Złote Piaski, szerokie, oświetlone drogi wewnętrzne zostaną wyłożone betonową kostką, wykonane zostaną chodniki z elementami zieleni, co stanowi dopełnienie komfortu życia mieszkańców.

  Położenie i unikalna lokalizacja sprawiają, że osiedle stworzy wyjątkową społeczność, radosne dzieciństwo oraz bezpieczeństwo.

  Miejsce to jest wymarzoną przestrzenią dla ludzi ceniących komfort, prestiż, rodzinną atmosferę.

  Na etapie budowy możliwe są różnorodne zmiany, dotyczące rozkładu pomieszczeń domu, kolorystyki dachówki, elewacji, stolarki okiennej.

  Bardzo niskie koszty utrzymania domu!

  JEŚLI POSIADASZ INNĄ NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ, OD KTÓREJ SPRZEDAŻY UZALEŻNIASZ ZAKUP DOMU NA OSIEDLU ZŁOTE PIASKI - IDEALNIE TRAFIŁEŚ !!!

  POMOŻEMY CI JĄ BARDZO KORZYSTNIE SPRZEDAĆ !!!

  Uwaga!! Istnieją możliwości:
  * Wybudowania domu według swojego projektu
  * Indywidualnego wyboru materiałów i sposobu ogrzewania
  * Wykończenia domów pod klucz w raz z kominkiem to około 40.000 - 60.000 zł

  KUPUJĄCY ZWOLNIONY Z OPŁATY 2% PODATKU OD CZYNNOŚCI CYWILNO PRAWNYCH !!!!

  W przypadku wątpliwości wynikających z własnej zdolności kredytowej jesteśmy w stanie zaoferować swoją pomoc, doradca finansowy pomoże rozwiać Państwa wszelkie wątpliwości i pomóc w zakupie wymarzonej nieruchomości.


  WYŁĄCZNE BIURO SPRZEDAŻY - ZACHÓD NIERUCHOMOŚCI

 •  
 • 97,00 m2
 • 800,00 m2
 • 3
 • w Nowej Soli
 • własność
 • Tak
 • Tak
 •  
 • Wilczyńska Monika

  tel. kom. +48 786 240 555
  e-mail